Про Порядок надання одноразової адресної матеріальної допомоги особам прийнятим на військову службу за контрактом до Збройних Сил України та Національної гвардії України

• 24.02.2021

Р І Ш Е Н Н Я

Від                                                                                                                                                                                 № ……..

м. Фастів

Про Порядок надання одноразової адресної

матеріальної допомоги особам прийнятим

на військову службу за контрактом до

Збройних Сил України та Національної гвардії України

З метою покращення соціального захисту осіб, які захищають незалежність суверенітет та територіальну цілісність України, відповідно до рішення Фастівської міської ради від 23.12.2020 року № 9-ІV-VІІІ «Про затвердження Комплексної Програми Фастівської міської територіальної громади з соціальної підтримки учасників бойових дій, сімей загиблих ветеранів війни та вшанування їх подвигу на 2021-2023 роки та керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Затвердити Порядок надання одноразової адресної матеріальної допомоги особам прийнятим на військову службу за контрактом до Збройних Сил України та Національної гвардії України, згідно додатку.
  2. Рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 16.06.2020 року № 250 «Про Порядок надання одноразової адресної матеріальної допомоги особам прийнятим на військову службу за контрактом до Збройних Сил України та Національної Гвардії України» вважати таким, що втратило чинність.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського     голови  діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань Швидку Ж.П.

Міський голова                                                                                       М. В. Нетяжук

до рішення виконавчого комітету

міської ради № ___

від    _____________

1. Даний Порядок визначає умови надання одноразової адресної матеріальної допомоги (далі – матеріальна допомога) особам, які зареєстровані в м. Фастові Київської області, захищають незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України та уклали контракт для проходження військової служби в Збройних Силах України та Національній гвардії України (далі – військовослужбовці).
  2. Матеріальна допомога надається військовослужбовцям за рахунок коштів передбачених у міському бюджеті на відповідний рік.
  3. Сума для отримання матеріальної допомоги військовослужбовцю визначена даним Порядком і становить 10 000,00 грн. (десять тисяч гривень 00 коп.).
  4. Підставою для надання матеріальної допомоги є звернення військовослужбовця до Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради з наданням наступних документів:
  • Заява встановленого зразка.
  • Копія паспорту військовослужбовця.
  • Довідка про місце реєстрації.
  • Копія реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера та повідомили про це відповідний орган ДПС і мають відмутку в паспорті).
  • Копія контракту на проходження військової служби.
  • Копія витягу із наказу про проходження військової служби та виконання службових обов’язків.
  • Інформація про особовий рахунок у банківській установі.
  1. У разі, якщо до заяви не додані всі необхідні документи або додані документи, оформлені не належним чином, звернення не розглядаються.
  2. З відповідною заявою для отримання матеріальної допомоги можуть звернутися: військовослужбовці, дружина, батьки (якщо військовослужбовець не перебуває в шлюбі або розлучений), повнолітні діти, відповідно до ст. З Сімейного кодексу України.
  3. У разі звернення членів сім’ї необхідно додати свідоцтво про шлюб або документи, що підтверджують родинний зв’язок вищезазначених осіб з військовослужбовцем.
  4. Рішення про надання (відмову в наданні) матеріальної допомоги військовослужбовцю розглядається комісією з питань надання одноразової матеріальної допомоги особам з інвалідністю, непрацюючим малозабезпеченим особам та особам, які захищають незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України при укладанні такими особами контракту для проходження військової служби в Збройних Силах України та Національній гвардії України, яка діє при управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради.
  5. Матеріальна допомога надається військовослужбовцю одноразово.
  6. Звернення щодо надання матеріальної допомоги розглядаються протягом 30 календарних

днів.

1. Контроль за виплатою матеріальної допомоги покладається на Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради.
  2. Підставою для  здійснення  виплати  матеріальної допомоги  є дане рішення виконавчого

комітету Фастівської міської ради.

Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету

Фастівської міської ради                                                                                      Л. О. Тхоржевська