Про погодження «Програми розвитку систем водопостачання та водовідведення Фастівської міської територіальної громади на 2021-2025 роки»

• 13.01.2021

Р І Ш Е Н Н Я

Від                                                                               №

Про погодження «Програми

розвитку систем водопостачання

та водовідведення Фастівської

міської територіальної громади

на 2021-2025 роки»

Розглянувши Подання  в. о. директора Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівводоканал» від 09 грудня 2020 року за № 858, з метою забезпечення населення Фастівської міської територіальної громади питною водою нормативної якості у необхідних обсягах, підвищення ефективності і надійності  функціонування систем централізованого водопостачання та водовідведення, поліпшення якості послуг з одночасним зниженням нераціональних витрат і втрат у процесі надання цих послуг, у відповідності до Закону України «Про питну воду та питне водопостачання», керуючись п.1 ч.2 ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет вирішив:

1. Погодити «Програму розвитку систем водопостачання та водовідведення Фастівської міської територіальної громади на 2021-2025 роки» (додається).
  2. Комунальному підприємству Фастівської міської ради “Фастівводоканал” винести на розгляд сесії «Програму розвитку систем водопостачання та водовідведення Фастівської міської територіальної громади на 2021-2025 роки».
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника

міського голови.

Міський голова                                                                     М.В. Нетяжук

Програма з додатком