Про погодження планового контингенту учнів КЗ ФМР “Фастівська дитяча музична Школа” на 2019–2020 навчальний рік

• 11.07.2019

Від                                                   №

м. Фастів

Про погодження планового контингенту учнів

КЗ ФМР “Фастівська дитяча музична

Школа” на 20192020 навчальний рік

Відповідно до Закону України “Про освіту”, Закону України “Про позашкільну освіту”, Положення про початкові спеціалізовані мистецькі навчальні заклади системи Міністерства культури і мистецтв України, затвердженого наказом Міністерства культури і мистецтв України від 06.09.2001 року № 523, керуючись пп.1 п.а ст. 32 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Погодити плановий контингент учнів Комунального закладу Фастівської міської ради “Фастівська дитяча музична школа” на 2019–2020 навчальний рік у кількості 475 осіб.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови О. П. Давиденко.

Міський голова                                                                                     М. В. Нетяжук