Про підготовку та відзначення 30 річчя з дня створення Фастівської школи народної майстерності

• 29.12.2022

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

19.12.2022                                 м.Фастів                                                                 № 284-од

Про підготовку та відзначення

30 річчя з дня створення Фастівської

школи народної майстерності

З метою відзначення у 2022 році у Фастівській міській територіальній громаді 30 річчя створення Фастівської школи народної майстерності, на виконання Програми розвитку системи освіти Фастівської міської територіальної громади на 2020-2022 роки затвердженої рішенням міської ради від 23.12.2020 № 2-IV –VIII, Програми соціально-економічного і культурного розвитку Фастівської МТГ на 2022 рік, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 09.12.2021 року № 13-ХV-VIIІ, Програми «Нагородження відзнаками виконавчого комітету Фастівської міської ради, організація і проведення урочистих та інших заходів у населених пунктах, що входять до Фастівської міської територіальної громади на 2021-2025 роки», затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 23.12.2020 року № 21 -ІV –VIIІ,  відповідно до Законів України «Про освіту», «Про позашкільну освіту», керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Управлінню освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради  організувати та провести 22.12.2022 о 10.00 в приміщенні Фастівського державного краєзнавчого музею урочистий захід присвячений 30 річчю створення Фастівської школи народної майстерності.
  2. Затвердити заходи з підготовки та відзначення 30 річчя створення Фастівської школи народної майстерності (згідно додатку).
  3. Контроль  за  виконанням  розпорядження  покласти  на заступника  міського  голови  з питань забезпечення діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань     Ж. П. Швидку.

Міський  голова                                                                                      Михайло НЕТЯЖУК

№                      від

З А Х О Д И

з  підготовки та відзначення 30 річчя створення  Фастівської

школи народної майстерності

Назва заходу Дата та час проведення

Відповідальні
1. Організувати та провести урочистий захід в приміщенні КЗ ФМР « Фастівський  державний краєзнавчий  музей» з нагоди відзначення 30 річчя створення ФШНМ 22.12.2022

О 10.00

Скоробагата В.В.

3. Відкрити виставки:«Різдвяна», «На чарівній землі в мальовничім краю»……….. З 17.12.2022 Зуєнко  О.В.
4. Провести «День відкритих дверей» в приміщенні школи народної майстерності:

-проведення майстеркласів;

– відкриття виставки «Різдвяна»;

До 30.12.2022 Зуєнко О.В.
5. Підготувати привітання міського голови з нагоди 30 річчя створення ФШНМ та оприлюднити на офіційному сайті міської ради і в місцевих ЗМІ.

До 20.12.2022 Авксентюк Т.
6. Запросити до участі у заході:

–    представників виконавчого комітету

–    представників Центру творчості дітей та юнацтва Київщини;

–    депутатів ФМР

–    ГО Фастівський козацький курінь українського козацтва

–    керівників позашкільних закладів освіти

–    представників ЗМІ

До 18.12.2022 Короленко М.М.
7. Підготувати списки для відзначення на урочистостях:

– представників трудового колективу ФШНМ;

– ветеранів позашкільної освіти

До 17.12.2022 Єриш Н.Л.

Короленко М.М.

Зуєнко О.В.

8. Придбати квіти для  відзначення та вручення під час урочистої частини.

До 22.12.2022 Єриш Н.Л.

Скоробогата В. В.

9. Замовити сувенірну продукцію та придбати товари і послуги, необхідні для нагородження та відзначення  під час заходів

До 22.12.2022 Єриш Н.Л.

Скоробогата В. В.

10. Забезпечити звукове оформлення заходу та забезпечити  транспорт для перевезення звукової апаратури від Фастівського центру позашкільної роботи вул Миру ,10 до Фастівського державного краєзнавчого музею  вул. І. Ступака,9  та у зворотному напрямку для проведення  заходу. 22.12.2022

Майданюк Г.Л.

11.

Витрати, пов’язані з організацією, підготовкою та проведенням заходу, оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по КЕКВ 2282.

2022 р.

Скоробогата В. В.
12. Витрати, пов’язані з підготовкою та проведенням заходу в рамках відзначення 30 річчя створення Фастівської школи народної майстерності  оплатити за рахунок коштів виділених управлінню освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради по КЕКВ2282 Грудень

2022 р.