Про переведення садового будинку у жилий будинок

• 24.02.2021

Від                                          №

Про переведення садового будинку

у жилий будинок

Розглянувши звернення гр.Савенка В.Х. щодо переведення садового будинку, що знаходиться за адресою: Київська обл., Фастівський р-н, с. Мотовилівка, садове товариство «Каштан-1», будинок 252, у жилий будинок, враховуючи звіт про проведення технічного огляду дачного (садового) будинку від 02.12.2020 року, складений ТОВ «Б-Т-І», щодо відповідності садового будинку державним будівельним нормам, керуючись Порядком переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №321 від 29.04.2015р., пп.7 п.а ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради вирішив:

1.Перевести садовий будинок Савенка Віктора Харлампійовича, що розташований за адресою: Україна, Київська  область, Фастівський район, с.Мотовилівка, садове товариство «Каштан-1», будинок 252, у жилий будинок.

2.Зобов’язати гр. Савенка В.Х. внести зміни до правовстановлюючих    та інвентаризаційних документів на домоволодіння за адресою: Україна, Київська  область, Фастівський район, с. Мотовилівка, садове товариство «Каштан-1», будинок 252.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Зикову О.Б.

Міський голова                                                                                        М.В.Нетяжук