Про переведення садового будинку Ладинської Наталії Вікторівни у житловий будинок у садово-дачному масиві «Ветеран», ***, м. Фастів

• 14.05.2019

Від                                          №

Про переведення садового будинку

Ладинської Наталії Вікторівни у

житловий будинок у садово-дачному

масиві «Ветеран», ***, м. Фастів

Розглянувши звернення Ладинської Наталії Вікторівни про переведення садового будинку *** в садово-дачному масиві «Ветеран» (Свідоцтво про право на спадщину за законом від 03.08.2018  р., зареєстрований в реєстрі ***, Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 03.08.2018 р., № ****, індексний номер витягу: ***) у житловий будинок, керуючись п.3 Порядку переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки, затвердженого постановою Кабінетів Міністрів України № 321 від 29.04.2015 р., керуючись п.п.10, п. «б» ст.30 Закону України “Про  місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1. Перевести садовий будинок у садово-дачному масиві «Ветеран», ***, в м. Фастів, що належить Ладинській Наталії Вікторівні, у житловий будинок.
  2. Зобов`язати Ладинську Н.В. внести зміни до правовстановлюючих та інвентаризаційних документів на домоволодіння у садово-дачному масиві «Ветеран», ***, в м. Фастів.

Міський голова                                                                                         М.В.Нетяжук