Про переведення на позачергову чергу на одержання житла Мінкіної Юлії Олегівни та ********************

• 23.02.2021

Р І Ш Е Н Н Я

Від ………                                                                                                                    №

Про переведення на позачергову

чергу на одержання житла

Мінкіної Юлії Олегівни

та ********************

Враховуючи пропозиції громадської комісії по житлових питаннях при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, зміст заяви Мінкіної Ю.О., керуючись ст. ст. 46 Житлового кодексу Української РСР, п. 46 Постанови Ради  Міністрів Української РСР і Республіканської ради професійних спілок № 470 від 11.12.1984 року «Про затвердження правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР», Постановою Кабінету Міністрів України  від 19.10.2016 року №719 «Питання забезпечення житлом деяких категорій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей» та пп. 2 п.  «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Перевести на позачергову чергу на одержання житла Мінкіну Юлію Олегівну, ***, зі складом сім’ї 2 особи:
  • Мінкіна Юлія Олегівна, **** р.н., – заявник;
  • *********************, **** р.н. – син;

як членів сім’ї померлого ветерана війни та перебували на загальній черзі  на одержання згідно з рішенням виконавчого комітету Фастівської міської ради № 606 від 21.12.2020 року та потребують поліпшення житлових умов.

1. Контроль   за   виконанням  даного  рішення  покласти   на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ.

Міський  голова                                                                                             М.В.Нетяжук