Про надання згоди та прийняття до комунальної власності Фастівської міської територіальної громади гуманітарної (благодійної) допомоги від міста Меербуш (Німеччина)

• 25.04.2024

Р І Ш Е Н Н Я

20.04.2024                                  м. Фастів                              № 33-XLIX-VIII

Про надання згоди та прийняття до комунальної власності

З метою отримання благодійної допомоги від міста Меербуш (Німеччина), а саме: вживаної самохідної робочої машини (підйомника / автовишки), відповідно до Законів України «Про гуманітарну допомогу», «Про благодійну діяльність та благодійні організації», постанови Кабінету Міністрів України від 5 вересня 2023 р. №953 «Деякі питання пропуску та обліку гуманітарної допомоги в умовах воєнного стану», рішення Фастівської міської ради від 16.03.2022 №1-ХХ-VIIІ «Про затвердження Порядку надання гуманітарної допомоги у Фастівській міській територіальній громаді», керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати згоду та прийняти до комунальної власності Фастівської міської територіальної громади, в особі Фастівської міської ради (Отримувач), на безоплатній основі гуманітарну (благодійну) допомогу від міста Меербуш (Німеччина) (Донор), відповідно до Декларації про перелік товарів, що визнаються гуманітарною допомогою, від 02.03.2024 (додаток 1)
  2. Затвердити набувачем – балансоутримувачем гуманітарної (благодійної) допомоги у вигляді самохідної робочої машини (підйомника / автовишки) Daimler Chrysler (ідентифікаційний номер транспортного засобу WDB9700131K718767) – Комунальне підприємство Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій», код ЄДРПОУ 41972303 (додаток 2).
  3. Затвердити Акт приймання – передачі гуманітарної (благодійної) допомоги між Фастівською міською радою та Комунальним підприємством Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій» від 28 березня 2024 року (додаток 3).
  4. Керівнику Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій» провести державну реєстрацію самохідної робочої машини (підйомника / автовишки) згідно із законодавством України; при проведенні державної реєстрації визначити власником самохідної робочої машини (підйомника / автовишки) Daimler Chrysler (ідентифікаційний номер транспортного засобу WDB9700131K718767) – Фастівську міську раду (код ЄДРПОУ 34446857).
  5. Керівникам Фастівської міської ради та Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій» забезпечити облік гуманітарної (благодійної) допомоги відповідно до чинного законодавства.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства і розвитку місцевого самоврядування.

Додаток

Міський голова                                                           Михайло НЕТЯЖУК