Про надання згоди на прийняття до комунальної власності  Фастівської міської територіальної громади благодійної допомоги

• 28.11.2022

проєкт

Про надання згоди на прийняття до комунальної власності

Фастівської міської територіальної громади благодійної допомоги

З метою зміцнення системи захисту дітей і підтримки сімей в умовах воєнного стану, відповідно до Меморандуму про співпрацю між Службою у справах дітей Київської обласної військової адміністрації, Фастівською міською радою Київської області, Благодійною  організацією «Надія і житло для дітей» від 20.06.2022, Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації», постанови Кабінету Міністрів України від 05.03.2022 № 202 «Деякі питання отримання, використання, обліку та звітності благодійної допомоги», керуючись ст.25, п.51 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати згоду на прийняття та прийняти благодійну допомогу від Благодійної організації «Надія і житло для дітей» до комунальної власності Фастівської міської територіальної громади згідно з додатком 1.
  2. Створити і затвердити склад комісії з приймання-передачі благодійної допомоги від Благодійної організації «Надія і житло для дітей» згідно з додатком 2.
  3. Визначити балансоутримувачем благодійної допомоги – виконавчий комітет Фастівської міської ради .
  4. Передачу благодійної допомоги оформити актом приймання – передачі та подати його на затвердження міському голові.
  5. Начальнику фінансово-господарського відділу – головному бухгалтеру виконавчого комітету Фастівської міської ради забезпечити оформлення відповідних документів та внесення змін до регістрів бухгалтерського обліку.
  6.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства і розвитку місцевого самоврядування.

№ 9 – ДОДАТОК 1

№ 9 – ДОДАТОК 2

Міський голова                                                          Михайло НЕТЯЖУК