Про надання в оренду комунального майна виконавчому комітету Фастівської міської ради

• 09.09.2019

Про надання в оренду комунального майна

виконавчому комітету Фастівської міської ради

Діючи у відповідності до Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, керуючись ст.25, ч.5 ст.60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати виконавчому комітету Фастівської міської ради в оренду терміном на шість місяців комунальне майно, а саме: нежитлові приміщення, площею 367,25м², що знаходяться на першому поверсі будівлі по вул. І. Ступака, 3.
  2. Сектору раціонального використання майна Фастівської міської ради підготувати договір оренди комунального майна.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради та постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства.

Міський голова                                                                  М. В. Нетяжук