Про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям м. Фастова

• 26.09.2022

м. Фастів

23.09.2022 р.                                                                                                № 198 – од

Про надання одноразової матеріальної

допомоги мешканцям м. Фастова

Розглянувши звернення громадянки Шумейко В. О., враховуючи важкий матеріальний стан громадянки, пропозиції робочої групи з надання одноразової матеріальної допомоги (протокол № 9 від 21.09.2022 року), керуючись рішенням Фастівської міської ради №13-XVI-VІІI від 21.12.2021 року «Про місцевий бюджет Фастівської міської територіальної громади на 2022 рік», рішенням №38-IV-VІІI від 23.12.2020 року «Про затвердження комплексної Програми «Турбота» Фастівської міської територіальної громади на 2021-2025 роки», рішенням виконавчого комітету Фастівської міської ради №15 від 15.01.2021 р. «Про затвердження Порядку використання коштів передбачених у бюджеті Фастівської міської територіальної громади для надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Фастівської міської територіальної громади», п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

1. Надати матеріальну допомогу громадянці в розмірі:

Шумейко Валентині Олександрівні, що проживає за адресою:     *** – 5000,00 грн. (п’ять тисяч гривень).

Всього: 5000,00 грн. (п’ять тисяч гривень).

1. Начальнику фінансово – господарського відділу – головному бухгалтеру Міхеєвій О.О. здійснити виплату матеріальної допомоги на картковий рахунок за рахунок коштів бюджету Фастівської міської територіальної громади.

Міський голова                                                               Михайло НЕТЯЖУК