Про надання дозволу на розміщення об’єктів зовнішньої реклами на території Фастівської міської територіальної громади ТОВ Торгівельна компанія «ЄВРОПЛЮС»

• 17.08.2022

Р І Ш Е Н Н Я

_______________                       м.Фастів                                                   №_____

Про надання дозволу на розміщення

об’єктів зовнішньої реклами на території Фастівської

міської територіальної громади ТОВ Торгівельна компанія

«ЄВРОПЛЮС»

Враховуючи заяви ТОВ Торгівельна компанія «ЄВРОПЛЮС» щодо розміщення об’єктів зовнішньої реклами за адресою: вул. Небесної Сотні,10, м.Фастів, рекомендації комісії з організації торгівлі, розміщення сезонних об’єктів сфери послуг, відпочинку та розваг, розміщення об’єктів зовнішньої реклами на території Фастівської міської територіальної громади від 14.07.2022року та з метою значного підвищення рівня зовнішнього дизайну міського середовища, вулиць, площ та архітектурних ансамблів міста при розміщенні реклами, на підставі Закону України «Про рекламу», постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 р. №2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 18.08.2021 р. № 412 «Про затвердження «Порядку видачі дозволу на розміщення об`єктів зовнішньої реклами на території Фастівської міської територіальної громади», керуючись п.п.13 п. а ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської  міської ради вирішив:

1. Надати Товариству з обмеженою відповідальністю Торгівельна компанія «ЄВРОПЛЮС» дозвіл на розміщення об’єктів зовнішньої реклами (дахова конструкції  розміром 6,05м х 0,66 м,рекламна конструкція на фасаді будівлі розміром 4,8м х 0,49м, рекламна конструкція на фасаді будівлі розміром 4,8 м х 0,49 м – 2 шт., спеціальна рекламна конструкція двостороння під кутом до фасаду будинку) за адресою:

вул. Небесної Сотні,10, м. Фастів, Київська обл. терміном на  п‵ять років, згідно фото місця розміщення ОЗР, наведених у додатках.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Зикову О.Б.

Додаток_ЄВРОПЛЮС_1

Додаток_ЄВРОПЛЮС_2

Додаток_ЄВРОПЛЮС_3

Додаток_ЄВРОПЛЮС_4