Про надання Бойко Олені Олександрівні дозволу на улаштування окремого входу до житлової  квартири для використання приміщення під нотаріальну контору по вул. Шевченка, 20, кв. 52

• 22.05.2019

Від 20.05.2019                                         №290

Про надання Бойко Олені Олександрівні дозволу

на улаштування окремого входу до житлової  квартири

для використання приміщення під нотаріальну контору

по вул. Шевченка, 20, кв. 52

Розглянувши звернення Бойко О.О. щодо надання дозволу на улаштування окремого входу до належної їй житлової квартири № 52 у багатоквартирному житловому будинку по вул. Шевченка, 20 у м. Фастів для використання приміщення під нотаріальну контору, враховуючи позитивні висновки комісії з вирішення питань погодження будівництва, реконструкції та перепланування від 11.05.2019 р., керуючись п.п.9 п.«а» ст. 31 Закону України “Про  місцеве самоврядування в Україні”,  виконавчий комітет вирішив:

1. Надати дозвіл на улаштування окремого входу до житлової квартири № 52 у багатоквартирному житловому будинку по вул. Шевченка, 20 у м. Фастів, що належить Бойко Олені Олександрівні, для використання приміщення під нотаріальну контору.
  2. Попередити Бойко О.О. про те, що приступити до будівельних робіт можливо за умови виготовлення та погодження у встановленому порядку проектно-кошторисної документації, отримання дозволу на початок виконання будівельних робіт в органі Державної архітектурно-будівельної інспекції.

Міський голова                                                                                         М.В.Нетяжук