Про демонтаж тимчасової споруди в м. Фастів, вул. Соборна, біля буд.№51

Від                                          №

Про демонтаж тимчасової споруди

в м. Фастів, вул. Соборна, біля буд.№51

Зважаючи на необхідність вжиття всіх необхідних заходів щодо покращення міського середовища та наведення порядку на об’єктах благоустрою в Фастівської міської територіальної громади, враховуючи, що власник тимчасової споруди, яка встановлена в м.Фастів, по вул. Соборна, біля буд.№51, гр.Федотов В.О. не виконує приписів виконавчого комітету міської ради щодо добровільного звільнення земельної ділянки, в зв’язку з припиненням права користування земельною ділянкою на умовах оренди відповідно до рішення Фастівської міської ради №37/122-LXХIX-VII від 27.08.2020 року, керуючись рішенням Фастівської міської ради № 21-ІX-VІІ від 03.03.2016р. «Про Порядок розміщення тимчасових споруд на об’єктах благоустрою у місті Фастові», п.2, ст. 10 та ст.16 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», пп.3 п. «б» ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради вирішив:

1. Доручити КП «Фастів – благоустрій» провести демонтаж тимчасової споруди гр.Федотова В.О. по вул. Соборна, біля буд. №51 в м. Фастів.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади, з питань ЖКГ Матвійчук В.А.

Міський голова                                                                                       М.В.Нетяжук

Л.О.Тхоржевська