Правовий квест “Право на працю гарантується Конституцією України”

• 08.10.2021

07.10.2021 року своє чергове засідання члени гуртка “Вступ до теорії держави і права” КЗ ФМР “Фастівський центр позашкільної роботи”(керівник Галина Майданюк) провели у вигляді правового квесту на тему: “Право на працю гарантується Конституцією України” безпосередньо у Фастівській міськрайонній філії Київського обласного центру зайнятості (керівник Вікторія Барабаш).

Проводила правовий квест провідний фахівець з профорієнтації Наталія Весела, асестувала Зоя Набокова-керівник зазначеного гуртка.  Під час проведення зустрічі панувала надзвичайно тепла атмосфера, зацікавленість та активність з боку гуртківців. Слід сказати, що членами гуртка є учні” ЗОШ І-ІІІ ст№10-Гімназія”(директор Лариса Чіпко), які завдяки спільному рішенню керівництва навчального закладу та керівництва КЗ ФМР “Фастівській центр позашкільної роботи”(директор Галина Майданюк) мають можливість більш поглиблено вивчати правознавство.

На закінчення заходу пролунали слова вдячності та захоплення від проведеного квесту. На пам’ять були зроблені дружні фото разом із керівництвом установи.