Ордени «За Мужність» ІІІ ступеня отримали родини полеглих Воїнів Максима Данилюка, Максима Гальопи та Віктора Просяника

• 23.08.2023

Кожного дня фастівчани схиляють голови перед пам’яттю загиблих Захисників та оплакують полеглих Героїв…

Сьогодні ордени «За Мужність» ІІІ ступеня отримали родини полеглих Воїнів Максима Данилюка, Максима Гальопи та Віктора Просяника. Вручили нагороди народний депутат України Олег Дунда та, майор Ігор Осипенко.

Максим Гальопа та Максим Данилюк загинули смертю хоробрих 2 жовтня 2022 року На Бахмутському напрямку під час виконання бойового завдання, захищаючи волю та незалежність України. Максиму Гальопі назавжди залишиться 25 років, Максиму Данилюку – 26.

Віктор Просяник загинув смертю хоробрих 13 жовтня поблизу села Курдюмівка, що на Донеччині, до останнього подиху обороняючи Україну. Йому було 47 років.

Пам’ять про Героїв вічно житиме вічно!

Слава Україні! Героям Слава!