Онлайн-конкурс математичних лепбуків серед закладів дошкільної освіти

• 11.05.2021

З 15 квітня по 07 травня 2021 року проходив онлайн-конкурс математичних лепбуків серед закладів дошкільної освіти Фастівської МТГ, організатором якого був КЗ ФМР «Центр професійного розвитку педагогічних працівників». Це освітянській захід, що проходив в рамках проєкту “Математичний БУМ” та приурочений Року математики в Україні. Двадцять один педагогічний колектив представив інноваційні ідеї, авторські методики, технології, поділився досвідом модернізації освітнього процесу щодо формування логіко-математичної компетентності дітей дошкільного віку.

Наповнення лепбуків  це якісно новітній дидактичний матеріал для занять з математики, він оцінювався за такими критеріями: інноваційний підхід; відповідність віку дітей; збереження ігрових та розвивальних функцій; вдалий добір практичного матеріалу; індивідуальність почерку автора; методична цінність; практичність використання; художні та естетичні якості.

За результатами конкурсу призові місця отримали:

ЗДО № 2 «Ромашка» – І місце

ЗДО № 3 «Унава» – ІІ місце

ЗДО № 1 «Теремок» – ІІ місце

ЗДО № 11 «Дзвіночок» – ІІІ місце

ЗДО № 4 «Зірочка» – ІІІ місце

ЗДО № 6 «Казка» – приз за оригінальність виконання

Переможці нагороджені дипломами та  цінними призами.

Вітаємо переможців та дякуємо всім закладам дошкільної освіти Фастівської громади за ініціативність, креативність та винахідливість, яку вони проявили  в конкурсі. Бажаємо нових перемог, невичерпного джерела сил, натхнення і творчості!

Матеріали конкурсу розташовані під хештегом #конкурслепбуківЗДО