НА КОЛІНАХ ТА В ТИШІ У Фастові ПОПРОЩАЛИСЬ З ГЕРОЄМ АТО

• 14.03.2020

23-х річний Богдан Петренко повернувся додому у п’ятницю – опівночі. Автомобіль, що привіз тіло воїна, який помер від важкого поранення у військово-медичному клінічному центрі Північного регіону, його земляки зустріли живим коридором, зі свічками та синьо-жовтими прапорами, з гаслами “Герої не вмирають!”.

З уродженцем Кощіївки Фастівського району, який служив старшим навідником гранатометного взводу у складі 72-ї окремої механізованої бригади, прощалося, здавалося, все місто на площі Перемоги. Віддати шану новому Герою прийшли сотні людей, серед яких рідні та друзі, бойові побратими,  представники міської та районної влад, жителі Фастова та району.

Хресна хода крокувала до самого Інтернаціонального кладовища, де Богдан  спочиватиме з побратимами – земляками. Тепер їх, що віддали життя, захищаючи територіальну цілісність України, 22-є.

Громада міста Фастова співчуває рідним та близьким покійного.