Фастівчан з Днем міста вітають освітяни

• 19.09.2022
Featured Video Play Icon

Фастівські освітяни настільки сильні духом та мужні, що освітній процес у громаді не переривався навіть у нелегкий для Київщини період. Вчителі робили свою роботу, учні ж сумлінно навчалися, знаходили способи виходити на уроки з різних куточків України та навіть Європи.

А ще освітні заклади надавали прихисток – приймали біженців та евакуйованих осіб, працювали у режимі їдалень для військовослужбовців, готували гарячі обіди для тих, хто чергував на блок-постах, плели маскувальні сітки та усіляко сприяли потребам оборони.

Дякуємо Вам, шановні освітяни, за Ваше щире серце та професіоналізм, за відданість професії та незламність духу. За те, що за таких нелегких умов Ви заохочуєте дітей до навчання. Учням дякуємо за те, що попри усі складнощі ви вчитеся, здобуваєте нові знання, розвиваєтесь. Бажаємо Вам натхнення, сил та терпіння. Разом ми сильні, а тому непереможні.

#ФастівВсеДляПеремоги