Фастівчан з Днем міста вітають комітети самоорганізації населення міста

• 19.09.2022
Featured Video Play Icon

Комітети самоорганізації населення міста – це маленькі «мерії», де мешканці округів можуть вирішити певні свої питання за місцем проживання. Надійну підтримку мікрорайонів Фастів відчув з перших днів широкомасштабного вторгнення – мешканці забезпечували гарячим харчуванням фастівчан на блок-постах, допомагали і досі допомагають евакуйованим, слідкують за безпекою та правопорядком – роблять багато справ, допомагаючи Збройним силам та Фастову.

Дякуємо комітетам самоорганізації населення за щоденну роботу, а мешканцям мікрорайонів – за безцінний вклад в оборону Фастова та України. Бажаємо Вам сил, енергії, натхнення, нових цікавих ідей та планів. Разом з Вами, нашими діями та справами, ми наближаємо Перемогу!

#ФастівВсеДляПеремоги