До уваги відвідувачів підрозділів Центрального міжрегіонального управління ДМС у м. Києві та Київській області.

• 28.10.2022

З 28 жовтня поточного року тимчасово припиняється запис до електронної черги для відвідувачів підрозділів Центрального міжрегіонального управління ДМС у м. Києві та Київській області.

Дані зміни обумовлені частими віяловими відключеннями електроенергії та повітряними тривогами у зв’язку з атаками з боку російського агресора, що ускладнює дотримання вчасного та швидкого надання послуг підрозділами міграційної служби.

З 10 листопада поточного року прийом громадян в усіх підрозділах ЦМУ ДМС у м. Києві та Київській області відбуватиметься в порядку живої черги.

Просимо з розумінням поставитися до вимушених мін.

Додатково повідомляємо, що громадяни, які вже записані до попередньої електронної черги, будуть обслуговуватися відповідно до раніше діючого порядку (у час, який визначено в талонах запису до черги, але з урахуванням поточної ситуації щодо можливості надання послуг у цей час).

Наші співробітники докладають усіх зусиль, аби Ви отримували якісні адміністративні послуги за будь-яких умов.