День захисту дітей для діток, які отримують психолого-медичну допомогу

• 01.06.2022

#МоєСерденько

Сьогодні відбулося святкове заняття діток, котрі отримують допомогу в рамках проекту психолого-медичної допомоги постраждалим від війни «Моє серденько» .

У парку «Молодіжний» на діток-переселенців чекали майстер-класи, веселі аніматори та пізнавальна квестр-гра просторами парку.

Приємним сюрпризом для присутніх став візит до Фастова дружини Посла Республіки Польща пані Моніки Капа-Ціхоцької, котра долучилася до проекту. До участі у  занятті долучилися автор і керівник проекту «Моє Серденько» Юлія Казакова, генеральний директор Фастівської БЛІЛ Андрій Герцун, працівники Фастівського центру пробації, представники Молодіжної ради на чолі з Богданом Пасічником.

Інформаційно: у громаді успішно реалізується перший етап проекту – надання психолого-медичної допомоги постраждалим від війни – з дітками працює мультидисциплінарна команда фахівців. В той же час батьки діток, які займаються, організували власну майстерню та виготовляють сувенірну продукцію. Триває робота над втіленням другого етапу проекту.

Якщо бажаєте допомогти у реалізації проекту, пишіть на електронну пошту sweetheartfastiv@ukr.net, з Вами зв’яжуться адміністратори