Запрошуються фастівчани до оплачуваних суспільно корисних робіт на території громади

• 02.06.2023

01 червня 2023 року в адміністративному приміщенні Фастівської міської ради під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олени Зикової з керівниками комунальних підприємств відбулася робоча нарада щодо організації суспільно корисних робіт на території громади в умовах воєнного стану.

На нараду були запрошені керівники комунальних підприємств Фастівської міської територіальної громади, які відповідно до розпорядження Київської обласної військової адміністрації № 339 від 05 травня 2023 року «Про внесення змін до Переліку замовників (підприємств, установ, організацій) Київської області, на яких виконуються суспільно корисні роботи в умовах воєнного стану», були додатково включені до Переліку підприємств, які беруть участь в даній Державній програмі, а саме – КНП ФМР «Європейський простір», КНП ФМР «Фастівська БЛІЛ», КНП ФМР

«Фастівський міський центр первинної медичної (медико – санітарної) допомоги».

На нараді директор Фастівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості Вікторію Барабаш ознайомила присутніх щодо механізму організації суспільно корисних робіт; соціальних та трудових гарантій, які надаються при залученні до даних робіт; умов, за яких незайнятих громадян можуть залучити; перелік робіт, які можуть бути застосовані.

Перший заступник міського голови Олена Зикова підкреслила важливість організації даних видів робіт для громади, оскільки залучення громадян до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану дає можливість фінансово підтримати громадян, що опинилися в складній фінансовій ситуації, а також дає змогу комунальним підприємствам за рахунок державних коштів виконувати роботи з благоустрою міста та інші роботи, де є потреба в використанні некваліфікованої праці. Як приклад, було наведено плідну співпрацю з вищевказаного питання деяких комунальних підприємств громади, які активно беруть участь в реалізації даної Програми – КП ФМР « Фастівська ЖЕК» та КП ФМР «Фастів – Благоустрій».

За результатами наради між комунальними підприємствами, Фастівською міськрайонною філією Київського обласного центру зайнятості та виконавчим комітетом Фастівської міської ради був напрацьований чіткий алгоритм взаємодії з приводу якнайбільшого залучення працездатних осіб до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану.