Витяг з реєстру платників єдиного податку

• 23.11.2023

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що відповідно до п.299.9 ст.299 Податкового Кодексу, зареєстрований платник єдиного податку може безоплатно та безумовно у контролюючому органі за місцем податкової адреси отримати (у тому числі в електронному вигляді) витяг з реєстру платників єдиного податку. Строк надання витягу з реєстру платників єдиного податку для зареєстрованих платників єдиного податку не повинен перевищувати одного робочого дня з дня надходження запиту, а для суб’єктів господарювання, які подали заяву щодо переходу на спрощену систему оподаткування, – двох робочих днів з дня надходження запиту.

Витяг  надається за зверненням платника податку та діє до внесення змін до реєстру платників єдиного податку.

Для отримання витягу, суб’єкти господарювання, зареєстровані платниками єдиного податку, подають Запит про отримання витягу з реєстру платників єдиного податку за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 16.07.2019 № 308 “Про затвердження форм заяви про застосування спрощеної системи оподаткування, розрахунку доходу за попередній календарний рік, запиту про отримання витягу з реєстру платників єдиного податку та витягу з реєстру платників єдиного податку”, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 24.09.2019 за № 1054/34025.

Запит подається до контролюючого органу за місцем податкової адреси в один із таких способів:

• поштою;
  • безпосередньо до контролюючого органу;
  • засобами інформаційно-комунікаційної системи “Електронний кабінет”, вхід до якої здійснюється за адресою: tax.gov.ua (розділ “Листування з ДПС”)

Витяг з реєстру платників єдиного податку надається безоплатно, протягом:

• 1 робочого дня для зареєстрованих платників єдиного податку.
  • 2 робочих днів для суб’єктів господарювання, які подали заяву щодо переходу на спрощену систему оподаткування

Витяг з реєстру платників єдиного податку видається безпосередньо в контролюючому органі, до якого подано запит, – у разі зазначення такого способу отримання у запиті, або ж надсилається поштою .

Звертаємо увагу, що бланк та зразок заяви, яка подається для отримання Довідки, розміщені в підрозділі “Адміністративні послуги” розділу “Діяльність” субсайту ГУ ДПС у Київській області.

Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua

Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast