Відбулася нарада представників правоохоронних органів з керівниками закладів, підприємств та організацій міста.

• 18.02.2022
🔸Сьогодні відбулася нарада представників правоохоронних органів з керівниками закладів, підприємств та організацій міста.
☝Під час засідання було відпрацьоване питання безпеки і недопущення розкрадання матеріальних цінностей в особливий період.
Наступні кроки:
✅проведення бесід в колективах, щодо ситуації, котра складається країні
✅проведення навчань
✅надання контактів відповідальних осіб у разі надзвичайних ситуацій
📲Також, до уваги мешканців Фастівської громади контакти, за якими ви можете звернутися у разі небезпеки:
☎04564 6-23-65 – оперативний черговий Фастівського районного управління Служби безпеки України (цілодобово)
☎04565 5-13-41 – оперативний черговий Фастівського районного управління поліції (цілодобово)
☎04565 6-23-01 – оперативний черговий Фастівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області
👩👨Наразі ведеться системна роз’яснювальна робота з населенням під координацією керівництвом територіальної оборони та поліції.
☝Пам’ятайте, наша безпека – це відповідальність кожного з нас. Зберігаємо спокій.