Урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України

• 23.08.2022

Сьогодні у Фастові над площею Соборною було урочисто піднято основний державний символ України – Державний Прапор

Сьогодні ми дякуємо Збройним силам України, силовим структурам, усім силам оборони за те, що маємо змогу піднімати рідний стяг та відзначати це величне свято. Дякуємо один одному, підприємствам, організаціям – усім громадянам, адже ми усі разом стали на захист нашої Незалежності та сьогодні – на фронті і в тилу – мужньо боронимо нашу державу.

Зі словами вітань та вдячності до присутніх звернулися міський голова Михайло Нетяжук, народний депутат України Олег Дунда, депутат облради Олександр Волинець, керівництво Фастівського району. Дітям було урочисто вручено паспорти та нагороди за відмінне навчання, Захисникам – відзнаки «За розмінування», «За службу державі», вручені медалі «За гідність та патріотизм», «Знак пошани», ордени «За мужність та відвагу».

Зі святом, шановні мешканці громади!

З Днем Державного Прапора!

Разом до Перемоги!