У рамках проекту “Моє Серденько” відкрито групу для вагітних

  • 28.07.2022

#МоєСерденько

Проект «Моє Серденько» (психолого-медична допомога постраждалим від сім’ї) активно розвивається. Відтепер, окрім діток, підлітків, батьків діток-переселенців психолого-медичну допомогу в рамках проекту отримують вагітні. Адже ця категорія жінок – одна із найвразливіших.

Сьогодні, у День Української Державності, в рамках проекту за участі ініціаторки проекту Юлії Казакової  відбулися майстерки в парку «Молодіжний». Дітки робили різноманітні поробки української символіки та писали листи Захисникам, підлітки взяли участь у тематичному квесті, батьки діток-переселенців створювали мотанки – обереги для Захисників, вагітні взяли участь у терапії.

На заняття цього святкового дня завітали гості – міський голова Михайло Нетяжук, представник Міжнародного Комітету Червоного Хреста та представник бізнесу.

Нагадаємо, проект було створено після повномасштабного вторгнення. Психолого-медична допомога надається на регулярній основі тим, хто постраждав від війни – переселенцям, мешканцям та гостям громади.

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ