У Фастові з 12 березня вводяться обмежувальні протиепідемічні заходи щодо запобігання занесенню та поширенню коронавірусу

• 11.03.2020

Питання «Про заходи щодо виконання рішення Кабінету Міністрів України та недопущення розповсюдження на території міста випадків захворювань, спричиненими новим корона вірусом COVID -19», розглядалось сьогодні, 11 березня, на позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Комісія вирішила: управлінню освіти, управлінню культури, молоді та туризму, відділу з питань фізичної культури та спорту з метою вжиття превентивних заходів з недопущення розповсюдження на території міста випадків захворювань, спричиненим новим корона вірусом COVID-19, з 12.03.2020 року закрити на карантин заклади загальної середньої освіти, позашкільні заклади освіти, заклади культури та спорту, гуртки, розважальні центри,  розважальні зони та заборонити проведення культурно масових та спортивних заходів.

Питання закриття закладів дошкільної освіти доопрацьовується і буде розглядатись додатково – 12 березня.

Також зобов’язано Фастівське районне управління ГУ «Держпродспоживслужби» в Київській обл., Фастівський міжрайонний відділ ДУ «КОЛЦ МОЗ України» ввести посилений санітарний контроль у місцях найбільшого скупчення людей на території міста, адміністрацію вокзалу станції Фастів та керівництво дистанції колії проводити постійні санітарно- профілактичні заходи з недопущення розповсюдження вірусу на території масового скупчення людей та в підземному переході ст. Фастів.