У Фастові відзначили День Української Державності

• 28.07.2022

🇺🇦Коли ми разом, коли ми згуртовані, ми – непереможні!

Сьогодні, у День Української Державності, ми маємо подякувати один одному. Подякувати за те, що 24 лютого всі як один стали на захист рідної землі: хтось пішов в тероборону, хтось в добробат, хтось став до лав ЗСУ, хтось почав плести маскувальні сітки, а хтось просто сумлінно працює чи виховує діток вдома. Всі ми робимо одну справу – працюємо задля Перемоги! Наша тисячолітня історія говорить про те, що нас не зламати, нас не залякати! Ми точно не здамося, точно переможемо! Адже такий історичний досвід наших пращурів. Адже такі ми, українці – щирі, завзяті та незламні!

Цими словами громаду та гостей міста привітав міський голова Михайло Нетяжук під час урочистостей з нагоди Дня Української Державності, що відбулися на площі Соборній. До вітань долучилися керівники Фастівського району, а представники духовенства міста провели спільну молитву за Україну. Відбулося урочисте підняття Прапору.

До заходу долучилися військовослужбовці, керівники громад Фастівського району, представники Фастівського районного управління поліції, представники фастівського відділу «Центр пробації», родини загиблих Захисників, мешканці Фастівської громади.

Завершив захід чудовий виступ Андрія Мацкевича, Тетяни Доброштан та Світлани Скрипак з піснею «Ой, у лузі, червона калина», яка сьогодні стала символом боротьби українського народу.

Ми всі різні, але нас об’єднують спільні цінності, спільні ідеали та прагнення.

Від заходу до сходу, від півночі до півдня – Україна неподільна, соборна і єдина!

У нас єдина держава і ми – єдиний народ!

Слава Україні! Героям Слава!