У Фастові відбулась відкрита спартакіада міста серед спортсменів з  інвалідністю

• 03.12.2019

Сьогодні, 3 грудня, світова спільнота відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. Напередодні спортивний комплекс «Машинобудівник» приймав учасників традиційної відкритої спартакіади Фастова серед спортсменів з  інвалідністю.

Захід став справжнім святом спорту, люди з особливими потребами вкотре продемонстрували справжню незалежність від труднощів і проблем, силу і натхнення жити та творити. Головне завдання спартакіади: дозволити їм покинути чотири стіни і почати спілкуватися не лише один з одним, а й в колективах, з представниками різних районів Київської області та показати, що вони можуть займатися будь-якими видами спорту, незважаючи на певні фізичні особливості, і робити це на професійному рівні – вдалось виконати завдяки підтримці  міського відділу з питань фізичної культури та спорту, районної  організації ВОІ «СОІУ» (голова Сподін Г.М.), ВАТ «Елопак-Фастів», церкві Євангелійських християн біблейських баптистів та приватному підприємцю Надії Кузмінській, які ось уже декілька років поспіль допомагають в організації та проведенні спартакіад.

Дуже приємно, що з кожним роком кількість учасників цих змагань зростає, стверджуючи, що все більше обмежених у можливостях людей заводять міцну дружбу зі спортом. Цього разу на спартакіаду заявились понад 50 спортсменів з Фастова та Києва. Змагалися з  дартсу, метання кілець та  боччі. Переможених не було. Кожен, хто знайшов у собі сили брати в ній участь, – уже ставав переможцем. Адже найголовніше, що після всіх змагань та нагороджень всі гарно і дружно між собою спілкувалися, і не важливо хто виграв, а хто програв.

За інформацією  відділу з питань фізичної культури та спорту