У Фастові було проведено конференцію “Центр місцевого розвитку Україна-ЄС”

• 14.02.2020

#M4EG
Крок за кроком реалізуємо План місцевого економічного розвитку Фастова.

Фастів може бути зручним майданчиком для польських інвесторів, лабораторією розвитку потенціалів польського бізнесу в Україні і українського – у Польщі. Про це 13 лютого під час конференції, присвяченій створенню центру місцевого розвитку Україна – ЄС говорив Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Бартош Ціхоцькі.У роботі конференції “Центр місцевого розвитку Україна – ЄС” також взяли участь добрі друзі Фастова, гості з міста-побратима Валча – секретар Ради повіту Збігнев Волні, очільник офісу у Києві «Polish Investment and Trade Agency» Кароль Кубіца, голова правління Міжнародного товариства польських підприємців в Україні Піотр Ціарковські, представники бізнесу Фастова та міської ради.

Зокрема, було детально обговорено проект створення у Фастові центру місцевого розвитку «Україна – ЄС», що дасть змогу активізувати співпрацю між двома країнами. А маючи значні позитивні напрацювання Фастова із представниками Польщі та враховуючи, що у нашому місті є потужна польська громада, створення даного центру на базі м.Фастова має усі перспективи.

Під час конференції також було підписано меморандум про співпрацю між Державною вищою професійною школою у м.Валч та ДПТНЗ “Фастівський центр професійно-технічної освіти”, що стане значним кроком уперед у розвитку освітньої сфери нашого міста.