У Фастові було проінспектовано реалізацію проекту Денного центру соціально-психологічної допомоги

• 17.10.2023

Сьогодні до Фастова завітала національний консультант Фонду Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine Ольга Ревук.

Під час зустрічі було проінспектовано реалізацію проекту Денного центру соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі, а також окреслено перспективи впровадження нових ідей та проектів у громаді.

Проект було реалізовано спільно з Фондом народонаслення ООН в Україні ще наприкінці літа, а вже сьогодні фахівці Центру активно працюють з мешканцями громади.

Приміщення центру обладнано з урахуванням потреб та комфорту осіб, які туди звертаються. Тут є окрема кімната для тимчасового проживання, а також кімната для консультацій та психологічної допомоги.

Сердечно дякуємо Ользі Ревук за співпрацю, адже навіть попри усі виклики воєнного часу, Фонд народонаселення продовжує підтримувати і розвивати важливі напрямки підтримки та допомоги у нашій громаді.