У Фастівській ОТГ стартував проєкт зі створення Цифрового календаря “Моя Громада”

• 13.01.2023

Цифровий календар “Моя Громада” спрямований на інформування молоді з числа ВПО про культурне життя у Фастівскій громаді.

Проєкт реалізовуватиметься молоддю та для молоді.  До створення адвент календаря “Моя Громада” будуть залучені  представники Молодіжної ради м. Фастова.

Разом з тим, календар стане цікавим і для місцевих жителів, які зможуть отримати важливу інформацію та анонс усіх заходів на одному онлайн-ресурсі.

Наразі тривають дизайн-сесії зі створення календаря, тож якщо ви представник активної молоді, долучитись до розробки проєкту можна заповнивши анкету за посиланням: https://forms.gle/dmQnpXS85rhDXN8o6 .

Презентація календаря запланована на кінець лютого 2023 року.

Проєкт реалізовується ГО “Місце Натхнення” за підтримки Молодіжної ради м. Фастова в рамках проекту «Підтримка українського громадянського суспільства та волонтерських ініціатив», який реалізується фондом «Освіта для демократії», та ГО «Наше Поділля» за сприяння Національного фонду в підтримку демократії.