У Фастівській громаді оголошено проєкти-переможці Бюджету участі

Тож упродовж 2022 року планується реалізувати наступні проекти:

Великий проект:

№ 11 «Спортивно-розважальний комплекс для дітей»

СК «Машинобудівник , проект включає у себе інклюзивний, унікальний в своєму роді ігровий комплекс, повністю адаптований для дітей з обмеженими фізичними можливостями, розроблений відповідно до нормативів і норм якості. Автор Людмила Бабич. Проголосувало 1079 мешканців.

Малий проект:    № 3   “Чиста річка для дорослих та дітей”( річка Унава). Автор  Ігор Несчотний. Проголосував 791 мешканець.

Освітянські проекти:

№ 9 «Дитина з майбутнім»

( в Фастівському навчально-реабілітаційному центрі по вул. Мічуріна). Автор Людмила  Бабич. Проголосувало 1139 мешканців.

№29  «Гідність дитини» – створення якісних санітарно- гігієнічних умов у Фастівському академічному ліцеї №2. Автор І.Хіхлушко.  Проголосувало 722 мешканці.

Старостинські проекти:

№ 23 « Відеоспостереження. Безпечна громада (с. Велика Снітинка)». Автор  Тетяна Шевчук. Проголосувало 400 мешканців.

№ 36 «Благоустрій території парку у центрі села Мотовилівська Слобідка», Автор Зоряна Маслій. Проголосував 371 мешканець.

Під час внесення паперових бюлетенів до електронної бази було виявлено значну кількість задвоєних голосів. Нагадуємо, що голосувати можна було лише одним із способів – або в паперовому, або ж в електронному вигляді