У Фастівській громаді співпраця з USAID в рамках проекту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» виходить на новий рівень

• 27.02.2024

Сьогодні відбулася стратегічна сесія «Здорові громади», до якої були залучені представники медичної та освітньої галузей, соціальної сфери та неурядових організацій та владних структур.

До вітального слова були запрошені міський голова Михайло Нетяжук та генеральна директорка Київського обласного центру контролю та профілактики хвороб Наталія Родина, яка прибула до міста для участі в стратегічній сесії.

Представники проекту наголосили, що Фастівська громада, прагнучи застосовувати комплексний підхід до розбудови стійкої системи громадського здоров’я,  стала однією із 5 громад в Україні, які були відібрані для подальшої співпраці. Наразі у Фастові вже готуються до відкриття простори «Дбаю про себе» та «Час на себе», реалізовані спільно з USAID

Разом із фахівцями учасники стратегічної сесії працювали за кількома напрямами:

• Посилення ролі фахівців первинної допомоги
  • Створення стійкої моделі надання послуг психічного здоров’я та психосоціальної підтримки
  • Здійснення промоції та профілактики
  • Посилення готовності громад виконувати функції громадського здоров’я

За результатами стратегічної сесії фахівці проекту разом із представниками Фастівської громади вибудують спільний план подальших дій

Інформаційно: захід відбувся в рамках Проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» (англ. USAID Public Health System Recovery and Resilience Activity), що фінансується американським народом через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується організацією Пакт у партнерстві зі Швейцарським інститутом тропічної медицини та громадського здоров’я (Swiss TPH) та Європейським інститутом політики громадського здоров’я (ЄІПГЗ).