Турбота про здоров’я – найважливіша   справа вихователя закладу дошкільної освіти

• 25.01.2021

«Турбота про здоров’я – це найважливіша   справа вихователя. Від життєрадісності, бадьорості дітей залежить їхнє духовне життя, світосприймання, розумовий розвиток, міцність знань, віра у свої сили», – писав В.О.Сухомлинський. Зберегти психічне і фізичне здоров’я кожної дитини — одне з провідних завдань закладу дошкільної освіти. Перед педагогами стоїть непросте питання вибору найбільш ефективних, оптимальних для своїх вихованців здоров’язбережувальних технологій та методик. Майстер-клас “Використання самомасажу кистей рук з метою оздоровлення та психоемоційного розвантаження дітей дошкільного віку”, який пройшов 22 січня розкриває питання впровадження інноваційних ідей оздоровлення  в практику педагогічної діяльності.

Керівник майстер-класу директор ЗДО № 7 «Журавлик» Стелла Шерстньова презентувала практичний досвід застосування нетрадиційних здоров’язберігаючих технологій, ознайомила з їх видами, групами, типами, розкрила та обґрунтувала  вплив кожного методу на  фізичне та психічне здоров’я дітей дошкільного віку.

Порівняльну характеристику видів здоров’язбережувальних технологій, що впливають на фізичний та психоемоційний стан дитини учасники майстер-класу провели на інтерактивній дошці padlet, а за допомогою онлайн-сервісу MentiMeterвисловили свої враження від засідання. В кінці заходу педагоги заповнили Google форму вхідного анкетування з теми майстер-класу.

Координатором майстер-класу є консультант з дошкільної освіти Центру ПРПП Вікторія Шуляк.