Своєчасна та повна сплата єдиного внеску – це прояв поваги роботодавця до трудового колективу та до кожного з найманих працівників

• 23.11.2023

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що статтею 46 Конституції України передбачено право громадян на соціальний захист, який забезпечується завдяки сумлінній та своєчасній сплаті єдиного внеску.

Єдиний внесок є основним джерелом фінансування соціальних видатків, які гарантуються державою для незахищених верств населення.

Завдяки своєчасно сплаченому єдиному внеску держава забезпечує громадянам право на соціальний захист на випадок безробіття, нещасних випадків на виробництві чи професійних захворювань, гідне пенсійне забезпечення та інші соціальні виплати.

Своєчасна та повна сплата єдиного внеску – це, перш за все, виявлення поваги роботодавця до трудового колективу та до кожного з найманих працівників, прояв реальної турботи про них та інвестування в їхнє майбутнє: в гідні пенсії, фінансування інших гарантованих державою соціальних обов’язків та стандартів, це запорука добробуту та гарантія соціального захисту населення.

Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua

Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast