Сьогодні , у переддень Дня підприємця, який щорічно відзначається в першу неділю вересня, вітання та подяки отримували представники бізнесу громади.

• 02.09.2022

Наприкінці лютого підприємці разом з усіма фастівчанам пліч-о-пліч стали на захист міста, у період дефіциту продукції забезпечували містян найнеобхіднішим, зараз не втомлюються допомагати захисникам. Чимало представників бізнесу залишили свої справи та стали до лав Збройних сил – боронять країну на фронті, інші підприємці невтомно працюють в тилу, забезпечують громадян робочими місцями, необхідними товарами та послугами.

Щиро вітаємо усіх причетних зі святом! Зичимо міцного здоров’я та успіху у справах. Дякуємо за силу духу та допомогу громаді та військовослужбовцям.

Зі святом, з Днем підприємця!