Сьогодні у Фастові розпочав свою роботу Цифровий навчальний центр – DLC-центр (Digital Learning Center)

• 19.04.2023

Функціонує він в Фастівському центрі позашкільної роботи та запрошує діток віком від 6 до 17 років. Ще один такий центр буде відкритий на базі дитячого садочка №1 Теремок, що в центрі міста. Послуги в Центрі надаються на безкоштовній основі

В DLC-центрі:

• зручне обладнане місце для навчання (ноутбук/планшет/навушники/проектор);
  • куточок сучасної літератури та навчальних матеріалів;
  • окремий простір для відпочинку, розваг та весело проведеного часу з друзями.

У DLC-центрі можна:

• підключитися до дистанційного навчання;
  • навчатися на онлайн-платформах;
  • виконувати домашні завдання;
  • приєднуватися до тренінгів фахівців громадських організацій;
  • брати участь в гуртках, марафонах та різних майстер-класах;
  • проявити себе в творчих завданнях та розкрити свої таланти;
  • переглядати різноманітні презентації, цікаві фільми та мультфільми;
  • поспілкуватися, погратися та знайти нових друзів.

Як дитині стати учасником DLC-центру?

Для цього дитину має зареєструвати один з батьків/опікунів, пройшовши кілька простих кроків:

• Дитина з одним з батьків/опікуном має завітати до Центру (Фастівський центр позашкільної освіти, вул.Миру, 10). Графік роботи центру: щодня в будні з 08:00 до 17:00 (13:00-14:00 перерва), сб, нд – вихідні
  • Батьки в Центрі мають написати заяву, де йтиметься про дозвіл дитині відвідувати Центр
  • Батьки заповнюють певну форму на участь в активностях Центру
  • Батьки надають згоду на фото/відеофіксацію дітей для розміщення фотозвіту активностей на інформаційних каналах Центру, ГО «Істок» тощо (згода надається за бажанням).

Долучайтеся до телеграм-каналу Центру за посиланням: https://t.me/fastiv_dlc

Центр створений в рамках проєкту «Український освітній консорціум: безпечне повернення до навчання», що реалізується ГО «Істок» в партнерстві з міжнародною неурядовою організацією Save the Children in Ukraine та за фінансування Генерального Директорату Європейської комісії з питань цивільного захисту та гуманітарної допомоги(ECHO).