Сьогодні у Фастівській громаді вшанували пам’ять воїнів, учасників бойових дій на території інших держав

• 15.02.2023

Варто зазначити, що, попри усе, серед Захисників, які зараз боронять рідну державу, є воїни-інтернаціоналісти, чий досвід є безцінним для української армії. Щиро дякуємо кожному.
А також схиляємо голови у молитві за тих, хто відійшов у вічність.

Представники Фастівської громади, Фастівського району, ветеранських організацій поклали квіти до пам’ятника Захисникам, пам’ятника воїнам, загиблим в Афганістані та пам’ятного знаку на честь воїнів-прикордонників та вручили грамоти і подяки воїнам-інтернаціоналістам за активну життєву позицію.

Інформаційно: Указом Президента № 180 від 11 лютого 2004 року на підтримку ініціативи громадських організацій та з метою вшанування громадян України, які виконували військовий обов’язок на території інших держав, встановлено День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цей пам’ятний день було приурочено до завершення виведення військ колишнього СРСР з Афганістану (15 лютого 1989 року).