Сьогодні було перевірено готовність системи цивільного захисту м.Фастова до протидії розповсюдженню коронавірусу

• 14.03.2020

У ході перевірки було обстежено Фастівські станції екстреної та невідкладної медичної допомоги, Фастівську центральну районну лікарню та міський Центр первинної медико-санітарної допомоги, залізничний вокзал ст. Фастів, суб’єкти торгівлі та транспорту. За результатами, зроблено висновки та узгоджено алгоритм координації дій.

Готовність системи цивільного захисту м.Фастова до протидії розповсюдженню коронавірусу перевірили Фастівський міський голова Михайло Нетяжук, начальник Фастівського сектору ДСНС України О.Калениченко, заступник начальника Фастівського відділення Нацполіції України С.Дубчак та голова депутатської комісії з питань ЖКГ Фастівської міськради Ирина Кисленко.

ВАЖЛИВО
Кожен громадянин зобов’язаний

• усвідомлювати спільну відповідальність за недопущення пандемії
  • дбати про власну і колективну безпеку
  • дотримуватися правил особистої і, що не менш важливо, інформаційної гігієни

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ
У МОЗ закликали «всіх, особливо осіб, які повертаються з країн, де зафіксовані випадки зараження на коронавірус, дотримуватись інструкцій та рекомендацій ВООЗ».

ІНФОРМАЦІЙНО
12 березня в Україні розпочався карантин через загрозу епідемії коронавірусної інфекції та для недопущення поширення COVID-19. Він триватиме три тижні – з 12 березня до 3 квітня.

РЕКОМЕНДУЄМО
Зберігайте спокій та дотримуйтесь простих рекомендацій, аби убезпечити себе, своїх рідних та близьких від вірусних інфекцій.