Щодо створення робочої групи для проведення перевірок (обстежень) центрів гуманітарної допомоги

• 12.07.2022

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

08.07.2022                             м.Фастів                                 № 126-од

Щодо створення робочої групи

для проведення перевірок (обстежень)

центрів гуманітарної допомоги

Відповідно до листа Фастівського відділу ГУ Держпродспоживслужби в Київській області від 06.07.2022 №Вих-10-39.3/294-22, відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», «Про якість та безпеку харчових продуктів та продовольчої сировини», п.20, ч.4, ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні:

1. Створити робочу групу для проведення перевірок (обстежень) центрів гуманітарної допомоги щодо дотримання вимог законодавства в частині зберігання продуктів харчування та ліків (Додаток 1).
  2. Членам робочої групи, за результатами роботи, надавати інформацію до Фастівського відділу ГУ Держпродспоживслужби в Київській області для узагальнення інформації та інформування ГУ Держпродспоживслужби в Київській області.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань медицини Давиденко О.П.

Міський голова                                                         Михайло НЕТЯЖУК

до розпорядження міського голови

№ __________ від _______________

С К Л А Д

робочої групи для проведення перевірок (обстежень) центрів гуманітарної допомоги щодо дотримання вимог законодавства в частині зберігання продуктів харчування та ліків

Голова комісії

Цедзінська Людмила Василівна – начальник фінансового управління;

Секретар комісії:

Костюк Інна Михайлівна – начальник відділу з питань охорони

здоров’я;

Члени комісії:

Рачок Оксана Василівна  – головний спеціаліст відділу внутрішнього контролю та аудиту;

Бруй Лариса Максимівна –

начальник відділу сфери обслуговування населення, розміщення реклами та захисту прав споживачів;

Бабій Микола Сергійович  – головний спеціаліст сектору безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Фастівського відділу ГУ ДПСС в Київській області.

Керуючий справами (секретар)                               Леся ТХОРЖЕВСЬКА

виконавчого комітету