Щодо проведення  ремонту доріг та тротуару

• 12.07.2022

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

12 липня 2022року                                 м.Фастів                                                 130-од

Щодо проведення  ремонту

доріг та тротуару

З метою забезпечення  утримання доріг та тротуарів у належному   експлуатаційному стані, враховуючи п.4 рішення оперативного штабу №59 від 28.04.2022 року та висновки постійної комісії міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства і розвитку місцевого самоврядування від 10.05.2022 року та від 06.06.2022 року, також  відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва, та житлово-комунального господарства України «Про затвердження технічних правил ремонту і утримання вулиць і доріг населених пунктів» від 12.02.2012 року №54,  рішення Фастівської міської ради № 10-IV-VІIO від 23.12.2020 р. «Про затвердження Програми  проведення будівництва, ремонту та утримання дорожнього покриття вулиць та тротуарів у населених пунктах Фастівської міської територіальної громади на 2021- 2025 роки»,  керуючись п.20 ч. 4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Керівнику КП ФМР «Фастів-благоустрій», на території міста Фастова Фастівського району Київської області, забезпечити проведення поточного ремонту доріг на наступних вулицях:  вул.Соборна (від перехрестя із вул.Брандта);  вул.Київська;  вул.Козацької Слави; вул.І.Мазепи;  вул.Я.Мудрого;  вул.Свято-Покровська;  вул.І.Ступака;  вул.Шевченка,  – у термін до 01.11.2022 року.

1. 2. Керівнику КП ФМР «Фастів-благоустрій», на території міста Фастова Фастівського району Київської області забезпечити проведення капітального ремонту тротуару від перехрестя вул.Соборна – вул.І.Мазепи до буд. 51 по вул.Соборна (будівлі «Екомаркету») відповідно до робочого проєкту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул.Соборна в м.Фастів Київської області», – у термін до 15.10.2022 року.

3.Контроль за виконанням  розпорядження покласти на заступника міського голови з питань  діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ.