Щодо проведення обстеження закладів торгівлі та сфери обслуговування населення

• 14.07.2021

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від       14.07.2021                                                                                                           № 209 од

Щодо проведення обстеження

закладів торгівлі та сфери

обслуговування населення

З огляду на рішення комісії ТЕБ та НС виконавчого комітету Фастівської міської ради(Протокол № 22 від 23.06.2021р.) та з метою встановлення  контроль за дотриманням вимог  постанови  Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від  16 червня 2021 р. № 611 відповідно до встановленого «зеленого» рівня епідемічної небезпеки, відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», «Про якість та безпеку харчових продуктів та продовольчої сировини» постанови Кабінету Міністрів України від 15 червня 2006 р. N833 «Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торгівельного обслуговування на ринку споживчих товарів»,  постанови  Кабінету Міністрів України  від 16 травня 1994р. № 313,  п.20, ч.4, ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні:

1. Створити робочу групу щодо проведення обстеження закладів торгівлі та сфери обслуговування населення (Додаток 1).
  2. Членам робочої групи, за результатами роботи, надавати інформацію до відділу сфери обслуговування населення, розміщення реклами та захисту прав споживачів виконавчого комітету Фастівської міської ради  для узагальнення інформації та подальшого оприлюднення  на сайті Фастівської міської ради, в соціальних мережах.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності  виконавчих органів ради Зикову О. Б.

В. о. міського голови                                                                                    О.Б.Зикова

від «_14__»__07_ 2021р. № _209 од

С К Л А Д

робочої групи щодо обстеження закладів

торгівлі та сфери обслуговування населення

Голова комісії

Бруй Лариса Максимівна – начальник відділу сфери обслуговування населення, розміщення реклами та захисту прав споживачів

Заступник голови комісії:

Лактисов Олександр Михайлович  – заступник начальника управління, начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Фастівського районного управління ГУ ДПСС в Київській області (за згодою)

Секретар комісії:

Мачтакова Анна Миколаївна  – головний спеціаліст відділу сфери обслуговування населення, розміщення реклами та захисту прав споживачів

Члени комісії:

Болілий Юрій Михайлович  – заступник начальника управління соціального населення – начальник відділу з питань праці;

Тягун Олександр Миколайович  – завідувач сектору з питань мобілізаційної роботи;

Бабій Микола Сергійович  – головний спеціаліст сектору з безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Фастівського відділу ГУ ДПСС в Київській області (за згодою);

Калениченко Олександр Володимирович начальник відділу організації профілактичної роботи Фастівського РУ ГУ ДСНС в Київській області (за згодою);

Старушенко Анатолій Васильович  – директор КП ФМР «Центр торгівлі і благоустрою»;

Сколота Тарас Петрович  – підполковник поліції, заступник начальника відділу превенції поліції Фастівського районного управління ГУНП в Київській області (за згодою);

Скорубська Тетяна Борисівна  – завідувач відділенням епідеміологічного нагляду (спостереження), профілактики неінфікованих захворювань Фастівського РВ ДУ КПХМОЗ України (за згодою).

Керуючий справами (секретар)                                                           Л. О. Тхоржевська

виконавчого комітету