Рятувальники просять мешканців утриматися від виходу на тонкий лід. А також вкотре нагадують про неухильне дотримання правил експлуатації засобів обігріву, електроприладів, генераторів тощо

• 14.02.2023

Про це під час апаратної наради говорив Олександр Скрипка, заступник начальника Фастівського РУ ГУ ДСНС України в Київській області.

Він повідомив, що в регіоні чи не щодня фіксуються випадки трагічних смертей через нещасні випадки на льоду. Гинуть як дорослі люди, так і діти. Тому рятувальники закликають громадян утриматися від виходу на лід.

Мова йшла і про дотримання правил пожежної безпеки у побуті при користуванні газовим обладнанням (пальниками, плитами, балонами), генераторами та електронагрівальними приладами. Фахівці ДСНС проводять інформаційно-роз’яснювальні рейди мікрорайонами та старостинськими округами Фастівської громади задля попередження пожеж на ін.небезпечних ситуацій.