Реконструкція КОС – очисних споруд міста, триває

• 06.05.2020

Проект «Реконструкція каналізаційних очисних споруд КП ФМР «Фастівводоканал», місто Фастів Київської області» передбачає не лише виконання безпосередньо будівельних робіт, але й підготовку персоналу. Тому 06.05.2020 року відбулося скайп-навчання працівників комунального підприємства «Фастівводоканал». Тренінг проводили радник з проектів у водному секторі НЕФКО Сергій Зима та директор проектної компанії ПП «Форвард Інжиніринг» Віктор Коваленко.

Його необхідність викликана тим, що проектом реконструкції передбачено зміну технологічної схеми біологічного очищення стічних вод, запровадження так званого Йоханнесбурзького процесу, який до цього в Україні ніде не застосовувався, але є широко вживаних в країнах Євросоюзу. Це дозволить забезпечити виконання каналізаційно-очисними спорудами міста Фастів нормативів Європейського Союзу для очищених стічних вод перед скидом у водний об’єкт.

Р.S. Наразі здійснюється остаточне узгодження центральним офісом НЕФКО (Гельсінкі) тендерної документації для проведення конкурсу на відбір підрядника для робіт з реконструкції каналізаційних очисних споруд КП ФМР «Фастівводоканал».
Вельмишановні представники будівельних організацій, що мають позитивний досвід реалізації проектів на водоканалах, запрошуємо взяти участь в тендері за міжнародними правилами. Слідкуйте, будь ласка, за відповідними оголошеннями на сайтах Фастівської міської ради та НЕФКО.