Стартує проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків Фастівської громади

• 02.03.2023

Виконавчий комітет Фастівської міської ради інформує про початок проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків на території міста Фастів та запрошує усіх бажаючих долучитись до обговорення даного питання.

Організатор громадського обговорення – виконавчий комітет Фастівської міської ради.

Громадське обговорення проводиться виконавчим комітетом Фастівської міської ради відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 р. № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичними особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій».

Пропонується перейменування наступних вулиць та провулків:

Назва вулиці (провулка), що пропонується перейменувати Пропозиції нових назв на заміну старих Обґрунтування пропозиції
м. Фастів,

вул. Кримська

вул. Миколи Малашука Малашук Микола Миколайович (18.05.1992-13.12.2022) народився у м. Рівне. У рідному місті закінчив школу. Відразу ж продовжив навчатися та отримав фах електрика. Далі була строкова служба в Севастополі. Після служби одружився та переїхав до Фастова. 2014 року у родині народилася донечка. Працював Микола бригадиром на виробництві металоконструкцій ТОВ «Досвід 2022». Коли рашисти ступили на Київщину, першого ж дня пішов добровольцем до Правого сектору – знав, що мусить боронити свою країну. А вже 10 березня вступив до лав Національної Гвардії України. Був вправним військовим – стрільцем ближнього бою. Для побратимів – надійним товаришем. Для родини – опорою та підтримкою.13 грудня у бою з ворогом на Луганщині загинув смертю хоробрих.
м. Фастів,

вул. Короленка

вул. Князя Романа Роман Мстиславич (бл.115219 червня 1205) – великий князь київський (1201, 1204), князь новгородський (11681170), володимирський (11701187,11881205), галицький (1188,11991205), з династії Рюриковичів.
м. Велика Офірна, вул. Матросова вул. В’ячеслава Гайдука Гайдук В’ячеслав Архипович (1886 – 1977) уродженець села Велика Офірна, незламний борець проти російської окупації України, петлюрівець, член націоналістичного підпілля, член ОУН-УПА

Зауваження та пропозиції подаються протягом 60 календарних днів з моменту оприлюднення цього повідомлення на поштову адресу: пл.Соборна,1, м.Фастів, Київська область, 08500 та на електронну пошту fastiv_arh@ukr.net.

Відповідальною особою за проведення громадського обговорення є начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради Перехрест Ксенія.