Профорієнтаційнана гра «Місто майбутнього» для лідерів учнівського самоврядування Фатівської міської ради

• 09.12.2020

Вибір професії — це велика відповідальність. Відповідальність перед батьками, перед суспільством, та найголовніше — перед собою. Відповідальність перед собою, мабуть, найважливіша, і полягає вона в тому, щоб обрати сааме свій шлях і ним йти. Бо тільки сама людина може побачити, до чого в неї більший хист, до чого відчуває вона покликання. Кожен відчуває, що йому легше “дається” і, отже, чому зможе присвятити життя.

Для лідерів учнівського самоврядування Фатівської міської радибула організована командна профорієнтаційна гра «Місто майбутнього», яку провела  Олена Лисенко, практичний психолог Фастівського центру професійного розвитку педагогічних працівників.

Учасники мали побудувати місто майбутнього, забезпечивши його інфраструктуру спеціалістами різних професій. Діти проєктували місто майбутнього, в якому б хотіли жити: зони відпочинку, офісний центр, торгівельні і розважальні центри, музеї і парки, житлові квартали і промислові зони. Подібні інтерактивні ігри допомагають учням визначитися з майбутньою професією та моделювати власні професійні сценарії.