Проекти рішень наступного засідання виконкому

• 09.07.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від                                                                                                                   №

м. Фастів

Про погодження режиму роботи

кафе-бару за адресою:

вул. Л. Толстого,4, м. Фастів

ФО-П Хоменко Ю. Ю.

Розглянувши заяву фізичної особи – підприємця Хоменка Юрія Юрійовича  від  12.06.2019 р. щодо погодження режиму роботи кафе-бару за адресою: вул. Л. Толстого,4, м. Фастів, керуючись рішенням виконкому Фастівської міської ради від 20.12.2013 року

№ 448 «Про затвердження Положення про порядок погодження режиму роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства, побутового обслуговування та іншого призначення на території м. Фастова» із змінами, та  пп. 4 п. б ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Погодити режим роботи кафе-бару за адресою: вул. Л. Толстого,4, м. Фастів, згідно з додатком.
  2. Фізичній особі – підприємцю Хоменку Юрію Юрійовичу інформувати споживачів щодо заборони реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива (окрім безалкогольного) на території м. Фастів у період з 22.00 годин до 10.00 годин щоденно, враховуючи вихідні дні та свята, відповідно до рішення Фастівської міської ради № 8-XLIII-VII від 27.08.2018 р. «Про упорядкування торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами та пивом на території міста Фастова».
  3. Фізичній особі – підприємцю Хоменку Юрію Юрійовичу забезпечити виконання постанови Кабінету Міністрів України від 15 червня 2006 р. N 833 „Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торгівельного обслуговування на ринку споживчих товарів”, наказу Міністерства економіки та з питань Європейської інтеграції України від 24 липня 2002р. №219 «Про затвердження правил роботи закладів (підприємств) ресторанного господарства» та інформувати виконавчий комітет Фастівської міської ради в разі припинення діяльності.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського    голови Зикову О. Б.

Міський голова                                                                                          М. В. Нетяжук

до рішення  виконкому

№ ___від _______2019р.

Р Е Ж И М   Р О Б О Т И

кафе-бару за адресою:

вул. Л. Толстого,4, м. Фастів

ФО-П Хоменко Ю. Ю.

Запропонований режим роботи:

Понеділок – Неділя: з 9:00 год. до 23:00 год.

Без обідньої перерви та вихідних

Керуючий справами                                                     Л. О. Тхоржевська