Проект рішення, питання 59, уточнений

• 21.04.2021

РІШЕННЯ

Про внесення змін до видів економічної діяльності Комунального підприємства   Фастівської міської ради

«Борівський комбінат комунальних підприємств»

З метою упорядкування видів економічної діяльності підприємства до класифікації КВЕД-2010 та Статуту підприємства, керуючись Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», ст..78  Господарського кодексу України, ст. 25, 26 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до видів економічної діяльності комунального підприємства Фастівської міської ради «Борівський комбінат комунальних підприємств» (код ЄДРПОУ 13710890, місцезнаходження юридичної особи: 08522,  Київська обл., Фастівський р-н, селище міського типу Борова, вул. Івана Франка, будинок 26), а саме:

1.1. Додати:

38.11 «Збирання безпечних відходів»;

81.10 «Комплексне обслуговування об’єктів»;

1.2. Вилучити:

38.12 «Збирання небезпечних відходів»;

1.3. Визначити основним видом діяльності:

36.00 «Забір, очищення та постачання води».

2. Керівнику Комунального підприємства Фастівської міської ради «Борівський комбінат комунальних підприємств» забезпечити реєстрацію змін, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної  власності та житлово-комунального господарства і розвитку місцевого  самоврядування.

Міський голова                                                         М.В. Нетяжук